Naprawa i wymiana szybki w iPhone 6, szybko i tanio – Warszawa

 

Gdy przez przypadek uszkodzisz ekran swojego iPhone serii 6, skorzystaj z profesjonalnych usług serwisowych oferowanych przez naszą firmę. Mobilna wymiana szybki iPhone w Warszawie i okolicach to tania i wygodna opcja dla każdej zabieganej osoby, która nie ma czasu zajrzeć do serwisu GSM. W ramach świadczonych usług przyjedziemy o ustalonej godzinie pod wskazany przez klienta adres i uszkodzony ekran w iPhone 6, 6S, 6 Plus lub 6S Plus naprawimy na miejscu, w ciągu 15-minut (w przypadku poważnych uszkodzeń naprawa może potrwać nieco dłużej).

Do naprawy telefonów Apple używamy wyłącznie oryginalnych, fabrycznie nowych części. Dajemy również 3-miesięczną gwarancję na nasze usługi. Jeśli tylko korzystasz z iPhone 6, wymiana szybki w Warszawie będzie najwygodniejsza i najtańsza właśnie w naszej firmie.

Każdy klient może wykupić stały abonament na nasze usługi serwisowe. W ramach abonamentu jednorazowa wymiana uszkodzonej szybki w iPhone serii 6, w ciągu jednego roku kalendarzowego jest bezpłatna.

iPhone 6
iPhone 6 PLUS
iPhone 6S
iPhone 6S PLUS

 

Naprawa szybki w iPhone 6 – jak wygląda wymiana?

 

Samodzielna naprawa szybki w niektórych modelach telefonów, zwłaszcza w droższych urządzeniach, takich jak iPhone 6 jest nie tylko kłopotliwa, ale i ryzykowna. Jeśli nie masz doświadczenia i nie chcesz uszkodzić delikatnych podzespołów technicznych w swoim telefonie, naprawę uszkodzonego elementu powierz specjalistom. Wybierając ofertę naszej firmy, masz gwarancję pełnego profesjonalizmu i przystępnej ceny usługi. Mobilny serwis telefonów Apple działa na terenie całej Warszawy i okolic.


Serwis telefonu Apple powierz odpowiednio wykwalifikowanym serwisantom, którzy dysponują specjalistycznymi narzędziami gwarantującymi sprawne usunięcie usterki lub wymianę uszkodzonego elementu telefonu na nowy. Dzięki temu wymiana wyświetlacza w telefonie przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych zakłóceń. Jeśli Twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, przyjedziemy do Ciebie i zainstalujemy nową szybkę w Twoim telefonie, tanio i szybko, w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Przystępna cena i duża szybkość realizacji usług to największe atuty naszej oferty!

Skontaktuj się z nami

NaprawEkran.pl

+48 796 877 718‬

kontakt@naprawekran.pl

fb.com/naprawekran

Zadzwoń teraz!