Naprawa i wymiana szybki w iPhone 5 – Warszawa

Jesteś właścicielem iPhone 5 lub 5S? Chcesz wymienić uszkodzoną szybkę w swoim telefonie? Nie musisz przyjeżdżać do serwisu, nasz serwis przyjedzie do Ciebie! Mobilna naprawa szybki iPhone 5 w Warszawie to wyjątkowa usługa, która obejmuje sprzedaż fabrycznie nowych, oryginalnych części zamiennych oraz ich montaż na miejscu, u klienta. Oczywiście istnieje również możliwość naprawy stacjonarnej – wystarczy przesłać iPhone do serwisu kurierem, na nasz koszt. Wymienimy szybkę i odeślemy telefon jeszcze tego samego dnia.

Pęknięta lub zupełnie stłuczona szybka w telefonie to nie tylko mniejszy komfort użytkowania urządzenia, ale także jego nieestetyczny wygląd. Sprawdź naszą ofertę, a szybko przekonasz się, że wymiana szybki w iPhone 5 i iPhone 5S, w Warszawie lub okolicach miasta to tania usługa, na którą stać każdego użytkownika urządzeń marki Apple. Na usługi serwisowe dajemy 3-miesięczną gwarancję i możliwość wykupienia abonamentu na bezpłatną wymianę uszkodzonego ekranu w iPhone, raz na rok.

iPhone 5
iPhone 4S

iPhone 5 wymiana i naprawa szybki – Warszawa

Choć od daty premiery iPhone 5 upłynęło sześć lat, to jednak wiele osób wciąż z niego korzysta. Jeżeli jesteś jedną z takich osób i Twój telefon po wielu latach użytkowania potrzebuje lekkiego liftingu, skorzystaj z usług naszej firmy. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak wymiana szybki w telefonie na nową, w miejscu i czasie wskazanym przez klienta, na terenie całej Warszawy. Dzięki temu, że naprawa wyświetlacza wykonywana jest od ręki, nie stracisz czasu na dojazd do serwisu i nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim telefonem na dłużej. Pomimo tego, że ten model telefonu Apple nie należy do najmłodszych, to jednak wciąż gwarantuje wysoki komfort korzystania z aplikacji mobilnych. Szkoda, by drobna usterka ekranu, przekreślała możliwość jego wygodnego użytkowania. Jako jedna z nielicznych firm realizujemy usługi mobilnego serwisu telefonów i wymieniamy szyby w starszych generacjach telefonów marki Apple bezpośrednio u klienta.

Skontaktuj się z nami

NaprawEkran.pl

+48 796 877 718‬

kontakt@naprawekran.pl

fb.com/naprawekran

Zadzwoń teraz!