Naprawa i wymiana zbitej szybki w iPhone 4 – serwis Warszawa

Użytkownikom iPhone 4 i 4S, którzy chcą odświeżyć wygląd swojego telefonu i wymienić w nim uszkodzony: pęknięty, porysowany lub stłuczony ekran na nowy, nasza firma dedykuje kompleksowy zestaw usług polegający na sprzedaży oryginalnej szybki do telefonu oraz jej ekspresowej wymianie na miejscu, u klienta.

Nasz serwisant przyjedzie we wskazane miejsce o wcześniej ustalonej godzinie i wymieni uszkodzoną szybkę na nową. Naprawa szybki iPhone 4 lub 4S w Warszawie to ekspresowa, mobilna usługa, która nie powinna zająć więcej niż kwadrans (w wyjątkowych przypadkach czas naprawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu). Na wykonaną pracę dajemy 3-miesięczną gwarancję. Przy okazji pierwszej naprawy można wykupić abonament serwisowy, który uprawnia do bezpłatnej wymiany uszkodzonej szybki raz w roku.

Jeśli posiadasz iPhone 4 lub iPhone 4S i interesuje Cię wymiana szybki w Warszawie, lub okolicach, nie musisz przyjeżdżać do serwisu osobiście. Nasz serwis przyjedzie do Ciebie! Telefon naprawmy na miejscu w ciągu 15 minut.

iPhone 4
iPhone 4S

iPhone 4 wymiana i naprawa szybki – Warszawa

Duża niezawodność i szybkość działania w połączeniu z modnym designem sprawiają, że nawet starsze generacje telefonów Apple, takie jak iPhone 4, wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców. Jeśli posiadasz ten model telefonu i masz w nim uszkodzony wyświetlacz, oferujemy kompleksową pomoc w jego naprawie. Naprawa szybki w telefonach Apple to dla nas żaden problem. Mamy niezbędne doświadczenie, narzędzia i części zamienne, dzięki czemu wymiana uszkodzonego elementu telefonu na nowy zajmuje nam naprawdę niewiele czasu. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i jeśli mieszkasz lub pracujesz w stolicy, i chcesz naprawić telefon, zadzwoń. Przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i Twój uszkodzony telefon naprawimy od ręki. W związku z tym, że ten model telefonu jest nieco starszy, nie każdy serwis podejmie się wymiany uszkodzonego wyświetlacza. My na pewno Ci nie odmówimy!

Skontaktuj się z nami

NaprawEkran.pl

+48 796 877 718‬

kontakt@naprawekran.pl

fb.com/naprawekran

Zadzwoń teraz!