Wymiana rozbitej szybki i ekranu – Serwis Apple iPhone w Warszawie

Profesjonalne, mobilne usługi serwisowe dla użytkowników telefonów marki Apple to wyjątkowa opcja dedykowana wszystkim osobom, którym zależy na czasie, jakości i atrakcyjnej cenie naprawy szybki w iPhone, na terenie Warszawy i w najbliższych okolicach miasta.

Zapewniamy bezpłatny dojazd do klientów na terenie Warszawy, a za niewielką dopłatą, dojazd do osób spoza miasta. Wymiana rozbitej szybki iPhone w Warszawie i okolicach realizowana jest na miejscu, u użytkownika telefonu i trwa nie więcej niż kwadrans. Dzięki temu nie trzeba rozstawać się ze swoim telefonem na dłużej i można obserwować przebieg naprawy.

Korzystamy wyłącznie z nowych, oryginalnych części, dzięki czemu urządzenie po naprawie wygląda jak nowe. Mobilna wymiana szybki w urządzeniach Apple w Warszawie jest unikalną usługą, z której może skorzystać każdy użytkownik telefonów tej marki. Każdy z klientów ma możliwość wykupienia abonamentu na nasze usługi. Abonament uprawnia do jednorazowej, bezpłatnej wymiany szybki w iPhone w ciągu roku.

Skontaktuj się z nami

NaprawEkran.pl

+48 796 877 718‬

kontakt@naprawekran.pl

fb.com/naprawekran