Jak co roku, jesienią powinniśmy oczekiwać nowych produktów firmy Apple. Wielu analityków snuje domysły, co w tym roku pokaże gigant z Cupertino. Jeden z nich, Ming-Chi Kuo z firmy TF International Securities, opublikował notatkę, w której opisuje swoje przewidywania dotyczących nowości w ofercie Apple.

 

Nowe modele iPhone’ów

 

Nowy iPhone OLED 5.8, 6.1 oraz 6.5 - nowe kolory

Pierwszą z nowości mają być trzy nowe modele iPhone’ów, wśród których znajdą się telefony z 5,8 calowym ekranem OLED, nowym 6,5 calowym wyświetlaczem OLED oraz 6,1 calowy model z wyświetlaczem LCD. Nowe iPhone mają pojawić się w nowych kolorach – szarym, złotym, białym, niebieskim, czerwonym oraz pomarańczowym. Dla naszego serwisu naprawa nowych modeli iPhone nie będzie problemem.

 

Ulepszone iPad’y Pro

 

Nowe iPady Pro 2018 - 12,9 i 11 cali

Gigant z Cupertino ma również zaprezentować nowe modele iPad’ów Pro, które w tym roku mają zostać wyposażone w technologię rozpoznawania twarzy Face ID. Dodatkową nowością będzie brak przycisku ‘Home” oraz wielkośc ekranów  – 12,9 cali oraz tak jak w poprzedniku 11 cali.

 

Kilka aktualizacji na komputery Mac

Nowe procesory dla MacBook 2018 z lepszą wydajnościąApple pokaże nowe aktualizację procesorów dla komputerów MacBook, MacBook Pro oraz dla iMac’a, w którym znacząco ma się poprawić wydajność ekranu.

 

Nowy komputer Apple

Jesienią ma również zostać zaprezentowany nowy komputer Apple. Co ważne, ma kosztować zdecydowanie mniej niż jego poprzednicy. Jak twierdzi Ming-Chi Kuo , komputer nie będzie kontynuacją MacBook’a Air.

 

Nowe Apple Watch’e

 

Zegarki Apple Watch z większym ekranem

Zegarki mają się pojawić z większym ekranem, natomiast rzeczywisty rozmiar zegarków nie powinien ulec zmianie. Zmianie ma ulec jednak wygląd zegarka, co ma być pierwszą tego typu zmianą od 2014r.

 

Zródło: 9to5mac

Zdjęcia: 9t5mac

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu telefonów iPhone.

  • Oryginalne części
  • Gwarancja
  • Dojazd do klienta

USZKODZIŁEŚ SWOJEGO IPHONE’A?  ZADZWON albo NAPISZ !

NA PEWNO CI POMOŻEMY !

796-877-718

kontakt@naprawekran.pl

Zadzwoń teraz!