iPhone 9, iPhone XI? Co wiemy o następcy iPhone’a X?

Już we wrześniu techonologiczny gigant z Cupertino zaprezentuje nowe modele iPhone’ów. Tak jak pisaliśmy we wcześniejszych artykułach, dzięki informacjom analityka Ming-Chi Kuo możemy przypuszczać, że Apple pokaże na wrześniowej premierze trzy nowe telefony.

Jak bedą sie nazywały nowe iPhone’y?

Jest to owiane wielką tajemnicą. Apple do zeszłego roku nazywał swoje telefony według przyjętego wcześniej systemu, czyli po iPhone’ie 5, następował 5s, po 5s, 6 itd. Jednak przy okazji premiery iPhone’a 8 to sie zmieniło. Nie było kontynuacji serii 7, a odrazu pojawił się iPhone 8 i 8 Plus oraz X. Pojawia się wiele spekulacji, natomiast najbardziej prawdopodobnymi nazwami będą: iPhone 9 ; iPhone 11 ; iPhone XI, iPhone X Plus.

Nowe modele

 

Prawdopodobnie następcą iPhone’a X zostanie urządzenie z 5,8 calowym ekranem OLED, czyli takim samym jak w poprzedniku. Pojawi się również telefon z 6,5 calowym ekranem, na temat którego, jak narazie nie podano więcej informacji. Możliwe jest również pojawienie się tańszego iPhone’a – 6,1 calowy telefon z ekranem LCD, który nie będzie posiadał 3D Touch oraz podwójnego aparatu. Nowe modele mają pojawić się w zupełnie nowej gamie kolorów. Apple zamierze również popracować nad obiektywami aparatów. Mają one zostać przekształcone w sposób taki, aby jak najmniej wystawały z obudowy.

Flagowy iPhone ma zostać wyposażony w nowy procesor. Bardzo prawdopodobne, iż na wrześniowej konferencji zostanie zaprezentowny nowy układ A12. Ma być on mniejszy, a jednocześnie jego wydajność zostanie poprawiona. Również pamięć RAM ma zostać zwiększona. iPhone X dysponuje 3GB RAM, natomiast nowe, flagowe urządzenie ma posiadać 4GB pamięci RAM. Pojawiają się równiez plotki, mówiące o pojawieniu się Dual SIM (możliwośc używania dwóch kart w jednym telefonie).

Ceny nowych iPhone’ów mają wahać się od 600 do 1000 dolarów.

źródło zdjęć: macworld.co.uk

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego mobilnego serwisu telefonów iPhone.

  • Oryginalne części
  • Gwarancja
  • Dojazd do klienta

TWÓJ IPHONE ULEGŁ USZKODZENIU?  ZADZWON albo NAPISZ !

NA PEWNO GO NAPRAWIMY !   ->  CENNIK

NASZA OFERTA

796-877-718

kontakt@naprawekran.pl

 

 

 

 

Zadzwoń teraz!