Jak zrobić hard i soft reset iPhone? Instrukcja

Na pewno niejednokrotnie Twój iPhone się zawieszał, przestawał działać, bądź jakaś aplikacja odmówiła posłuszeństwa. Zdarza się również tak, że telefon po podłączeniu do ładowarki nie chce się włączyć lub działa wolniej niż zwykle. Na te oraz inne problemy najłatwiejszym oraz najszybszym sposobem będzie wykonanie resetu telefonu. Poniżej prezentujemy sposoby, dzięki którym każdy z was będzie miał możliwość sam wykonania tego procesu.

 

Reset iPhone 4, 5, 5s, 6, 6 plus, 6s, 6s plus:

  1. Naciśnij i jednocześnie przetrzymaj przyciski „Początek” ( home button) oraz przycisk „Zasilania” (Power button )
  2. Kiedy na ekranie Twojego iPhone’a pojawi się „jabłko” zwolnij oba przyciski i czekaj do momentu, aż urządzenie się włączy.

 

Reset iPhone 7, 7 plus:

  1. Wciśnij i jednocześnie przytrzymaj przycisk „ Zasilania” (power button) oraz dolny przycisk głośności znajdujący się po lewej stronie iPhone’a.
  2. Przyciski należy przytrzymać do momentu pojawienia się logo Apple’a.

 

Wprowadzenie iPhone’a w tryb DFU:

 

iPhone 5, 6, 6 plus, 6s, 6s plus:

  1. Wciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski „Zasilania” (power button) i przycisk „Początek” (home button). Trzymaj oba przyciski do momentu pojawienia się ekranu „Tryb awaryjny”

 

iPhone 7, 7plus:

  1. Naciśnij i jednocześnie przytrzymaj przyciski „Zasilania” (power button) i przycisk zmniejszania głośności. Przycisków nie puszczamy do momentu pojawienia się ekranu „Tryb awaryjny”.

 

 

Zadzwoń teraz!