Serwis Apple iPhone Warszawa – naprawa w całej Warszawie

Świadczymy usługi naprawy telefonów Apple. Zapraszamy do skorzystania z opcji wysyłkowej ,tj. wysłania telefonu do nas kurierem (bezpłatnie), my po 1 dniu roboczym odsyłamy naprawiony telefon do Państwa. Drugą możliwosćią jest naprawa stacjonarna (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym) pod adresem: ul. Ceramiczna 9, 05-090 Raszyn (ok 15min od centrum Warszawy). 

Ze względu na własny lokal, naprawę wysyłkową oraz ograniczeniu kosztów do minimum, możemy zaoferować Państwu jedne z najniższych cen na rynku

Użytkownikom telefonów marki Apple, którzy uszkodzili wyświetlacz w swoim telefonie, oferujemy kompleksowe usługi naprawy ekranu. Usługi realizowane są przez doświadczonych serwisantów, którzy mają duże doświadczenie w naprawach urządzeń amerykańskiej marki sygnowanych logo nadgryzionego jabłka.  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej wyjątkowej oferty!

Naprawa i serwis szybki iPhone Warszawa 

Niezależnie od dzielnicy Warszawy, w której mieszkasz lub pracujesz, przyjedziemy do Ciebie i dokonamy wymiany rozbitej szybki w iPhone dowolnej serii, na miejscu – nie musisz oddawać swojego telefonu do serwisu. Jako nieliczni naprawiamy ekrany zarówno w nowych, jak i w nieco starszych urządzeniach marki Apple. Jeśli nie chcesz przepłacać i tracić czasu na serwis, skorzystaj z usług właśnie naszej firmy.

Zapraszamy klientów z takich dzielnic jak: Stare Miasto, Wola, Ochota, Mokotów, Żoliborz, Targówek, Bródno, Praga Południe, a nawet Okęcie czy Bemowo. Obsługujemy również dalsze okolice i miejscowości bezpośrednio sąsiadujące ze stolicą. To tylko 20minut drogi od nas!  Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na naprawę. Wymiana uszkodzonego wyświetlacza na ogół nie zajmuje nam wiele czasu – zwykle jest to 15-30 minut.

Zadzwoń teraz!