Cennik naprawy i wymiany stłuczonej szybki Apple iPhone – Warszawa

Apple iPhone 5/5s

169zł

iPhone 6s PLUS

349zł

iPhone 8 PLUS

579zł

iPhone 6

229zł

iPhone 7

 399zł

iPhone X

1499zł

iPhone 6 PLUS

299zł

iPhone 7 PLUS

449zł

iPhone 6s

299zł

iPhone 8

499zł

Od czego zależy cena wymiany stłuczonej szybki i ekranu w iPhone?

Pęknięte lub stłuczone szybki w telefonach to powszechna usterka, z którą na szczęście można dość łatwo sobie poradzić. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z wymianą uszkodzonych ekranów w telefonach marki Apple. Oferujemy tanią naprawę stłuczonej szybki iPhone serii 4, 5, 6 i nowszych serii w sposób mobilny, na terenie całej Warszawy i okolic.

Koszt naprawy zależy od modelu urządzenia i aktualnej ceny oryginalnych części zamiennych Apple. Jeśli chcą Państwo sprawdzić, ile kosztuje naprawa ekranu iPhone w Warszawie, wystarczy przejrzeć nasz cennik. Na stronie znajdziecie Państwo aktualną wycenę usług wymiany uszkodzonych szybek w wielu modelach urządzeń mobilnych Apple. Cena uwzględnia również dojazd do klienta na terenie Warszawy i naprawę telefonu na miejscu.

Jeśli interesuje Państwa tania naprawa stłuczonej szybki iPhone w Warszawie, w opcji z dojazdem do klienta, nasza oferta jest bezkonkurencyjna. Na wszystkie części otrzymacie Państwo gwarancję. Zapewniamy również 3-miesięczną rękojmię na usługę naprawy oraz możliwość wykupienia abonamentu na naprawę telefonu w przyszłości.

Serwis iPhone - cennik wymiany szybki, model serii 4
Apple iPhone seria 4

Naprawa i wymiana szybki w Apple iPhone seria 4 w Warszawie

Oferujemy ekspresową wymianę uszkodzonej szybki w urządzeniach mobilnych Apple iPhone 4 serii. Usługa obejmuje dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic, naprawę urządzenia na miejscu, bez konieczności zabierania iPhone do serwisu, dostęp do fabrycznie nowych części i 3-miesięczną gwarancję na wykonaną pracę. Mobilna, tania naprawa stłuczonej szybki iPhone w Warszawie to wyjątkowa oferta, z której może skorzystać każdy użytkownik telefonu marki Apple.

Naprawa i wymiana ekranu iPhone 5 / 5s/ se

Męczy Cię widok uszkodzonej szybki w Twoim iPhone? Oferujemy usługę mobilnej naprawy uszkodzonych ekranów w urządzeniach iPhone wielu serii, w tym serii 5. Tania naprawa stłuczonej szybki w telefonie, w Warszawie i okolicach to wyjątkowa wygoda dla każdego z Państwa. Dojeżdżamy do klientów i uszkodzone telefony naprawiamy na miejscu, przy wykorzystaniu oryginalnych części Apple. Dajemy 3-miesięczną gwarancję na naprawę oraz możliwość wykupienia abonamentu na nasze usługi serwisowe.

Naprawa i wymiana szybki w Apple iPhone seria 6 w Warszawie

Nie masz czasu na wizytę w serwisie sprzętu Apple? Skorzystaj z naszych mobilnych usług, a przyjedziemy do Ciebie i naprawimy Twojego iPhone na miejscu. Naprawa stłuczonej szybki w iPhone 6, w Warszawie i okolicach to tania i niezwykle wygodna opcja dla każdej zapracowanej osoby. Zapewniamy dostęp do oryginalnych części Apple. Gwarantujemy pełen profesjonalizm usług. Zapewniamy 3-miesięczną gwarancję na wykonaną naprawę oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych usług serwisowych w przyszłości, w opcji z abonamentem.

Skontaktuj się z nami

NaprawEkran.pl
+48 796 877 718‬
kontakt@naprawekran.pl
fb.com/naprawekran

Zadzwoń teraz!